Szkoła językowa - MASTER YOUR EXAM ( 14-15 LAT) 

692-652-642

MASTER YOUR EXAM ( 14-15 LAT)

MASTER YOUR EXAM ( 14-15 LAT)

 

 

Marzysz o lepszej przyszłości dla swojego dziecka niż Ty ją masz?

Chciałbyś dla niego lepszego startu w przyszłość?

Chcesz spać spokojnie w dniu egzaminu ósmoklasisty?

 

 

 

 

Zapisz dziecko na 126 godzinny ambitny kurs ( 2x 45 min + 2x45 min ) w tym 6 godzin HELP TRUCK . Kurs przygotowujący do egzaminu, który pozwoli na łatwe dostanie się dziecka do najlepszego i wymarzonego liceum, a Ty rodzicu będziesz pewien, że Twoja latorośl trafi do grupy z rozszerzonym poziomem nauki angielskiego, a wiedza zdobyta u nas zaprocentuje w przyszłości.

Program opracowany został według wytycznych Nowej Podstawy Programowej z 2017 roku zawiera:

  1. Zadania sprawdzające rozumienie tekstu (zarówno mówionego jak i pisanego) jest zaprojektowana na poziomie B1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.
  2. Zadania otwarte, które testują rozumienie tekstów pisanych, rozumienie ze słuchu oraz zdolność reagowania językowego, co jest absolutnym novum w naszym systemie ( około 40-50% zadań na nowym egzaminie).
  3. Reagowanie językowe nie tylko w formie pisemnej ( wg wytycznych egzaminu), ale przede wszystkim w formie ustnej, która jest typowa dla naturalnej komunikacji.

Dołożymy wszelkich starań, aby optymalnie wykorzystać czas na zajęciach, odpowiednio dobierając narzędzia dydaktyczne i wprowadzając stosowne modyfikacje do naszych strategii i technik nauczania.

 

Liczba miejsc w grupie - ograniczona

Zapisz dziecko na rok szkolny 2017/2018