TEDDY EDDIE (2-7 lat)

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

SAVVY ED (7-10 lat)

Dla dzieci, które kontynuują naukę języka angielskiego po mocnym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie, w szkołach językowych lub prywatnych szkołach podstawowych.

Oxford Young Academy (8-13 lat)

Uczeń National Geographic Learning nie ma kompleksów, z każdym człowiekiem znajdzie wspólny temat do rozmowy, również po angielsku.

Oxford Master Academy
(14-19 lat)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis placerat eros vel ipsum tristique suscipit. Pellentesque ultrices quis lectus nec aliquam. Donec pulvinar, neque eu aliquam dapibus,

General English

Kurs ogólnego języka angielskiego online pomaga w rozwijaniu języka, którego potrzebujesz w codziennym życiu.

General Business English

Nasz kurs Business English online pomaga w rozwijaniu potrzebnego języka w sytuacjach biznesowych i zawodowych.