[ad_1]

Informacja dla grup Teddie Eddie 🐻
🦄 MINI
🐴 PLAY
🐞 STANDARD
🐌 ABC
🐛 SCHOOL

Drodzy Rodzice ❗️
Staramy się jak najlepiej zadbać o Wasze dzieci, ich zdrowie i bezpieczeństwo, równocześnie nie rezygnując z umożliwienia im kontaktu z językiem angielskim 🇬🇧 W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach od najbliższego poniedziałku, czyli od 16.03.2020, do momentu, kiedy przedszkola i szkoły nie wznowią działalności, w grupach TEDDY EDDIE będziemy zapewniać Wam tymczasowe rozwiązanie zastępcze. Będą to lekcje video, które wraz z zestawem kursanta oraz aplikacją Plac Zabaw umożliwią dzieciom zachowanie kontaktu z językiem w obecnej sytuacji.
Nagrane lekcje będą przesyłane w formie linku przez szkołę językową, do której uczęszcza dziecko. Nie będą to spotkania “na żywo”, więc… Więcej

[ad_2]

Facebook