image
image

Oxword Academy

Jesteśmy Akredytowanym Centrum metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed a zarazem jedyną szkołą językową w Kozienicach uczącą dzieci już od 2 roku życia. Często rodzice są sceptycznie nastawieni dziwiąc się jak 2 latek może się uczyć? Szybko jednak zmieniają zdanie, kiedy poznają sposób nauki uczestnicząc w lekcjach otwartych wraz ze swoim dzieckiem. Lekcje pokazowe odbywają się w naszej siedzibie w czerwcu i wrześniu.

Starsze dzieci i młodzież uczone są z programem National Geographic, który pomaga w nabywaniu kompetencji kulturowych poprzez rozbudzanie ciekawości, empatii i otwartości u dziecka na świat, poszerzając jego horyzonty, ucząc odpowiedzialności za siebie i innych. Dzięki temu nauka języka obcego nie ogranicza się tylko do opanowywania struktur gramatyczno-leksykalnych, co
w kontekście realiów i wyzwań XXI wieku jest już niewystarczające.

Oferta / Szkolenia

TEDDY EDDIE (2-7 lat)

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

SAVVY ED (7-10 lat)

Dla dzieci, które kontynuują naukę języka angielskiego po mocnym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie, w szkołach językowych lub prywatnych szkołach podstawowych.

Oxword Young Academy (10-14 lat)

Uczeń National Geographic Learning nie ma kompleksów, z każdym człowiekiem znajdzie wspólny temat do rozmowy, również po angielsku.

Oxword Master Academy
(15-19 lat)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis placerat eros vel ipsum tristique suscipit. Pellentesque ultrices quis lectus nec aliquam. Donec pulvinar, neque eu aliquam dapibus,

General English

Kurs ogólnego języka angielskiego online pomaga w rozwijaniu języka, którego potrzebujesz w codziennym życiu.

Business English

Nasz kurs Business English online pomaga w rozwijaniu potrzebnego języka w sytuacjach biznesowych i zawodowych.

image

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy

Oddzwonimy lub odpiszemy

image

Co mówią o nas rodzice?

Angielski EXAMS

FREE
VIEW