Ostatni dzień lipca był pełen emocji przy spotkaniu z naszym VIP gościem bokserem Rafałem Grabowskim, który opowiedział dzieciom o blaskach i cieniach uprawiania zawodowo tak niebezpiecznego sportu. Pokazał podstawowe techniki w boksie, sposoby poruszania sie po ringu, nauczył słownictwa używanego w boksie np sparing, orthodox- pozycja klasyczna. Dzieci chętnie słuchały opowieści o jego podróżach i ważności nauki języka obcego. Po spotkaniu udaliśmy się nad jezioro gdzie rozegraliśmy w grupach Scavenger Hunt – grę w poszukiwanie różnych przedmiotów i miejsc znajdujących się w terenie. Gra przyniosła dozę rywalizacji między grupami, ale również pokazała umiejętność współpracy. W takich pięknych okolicznościach przyrody pobawiliśmy się również językiem angielskim.

1 sierpnia rozpoczeliśmy od nauki hiszpańskiego HOLA! oraz aż 3 godziny programowania w MINECRAFT!!!. Emocje sięgały zenitu przy programowaniu wspólniej gry a jeszcze większe przy jej rozgrywaniu.