Serdecznie zapraszamy  2 września 2017 r (sobota) Dzieci wraz z rodzicami oraz młodzież na DZIEŃ OTWARTY w Oxword Academy.

W sobotę 2 września br. otworzyliśmy drzwi szeroko i bardzo długo ich nie zamykaliśmy. Punktualnie o 10:00 wystartował nasz Dzień Otwarty, w trakcie którego odwiedziło nas mnóstwo miłych gości.

Szaleństwo rozpoczęliśmy Mydleniem, a dokładnie puszczaniem baniek na wiatr, który akurat dopisał nam wyjątkowo 😉 – zabawa była przednia. Po szaleństwach podwórkowych udaliśmy się do sal. Tam dzieci stworzyły swojego potworka z piankoliny, który pomoże im w nauce języka angielskiego.  Jednak najwięcej emocji dostarczyła ZUMBA DANCE, która porwała do tańca nawet naszego Misia Teddy Eddie. Dobrej zabawie nie było końca. Przez cały czas w Szkole Oxword Academy nie zabrakło również smacznych przekąsek i aromatycznej kawy dla rodziców.

Dziękujemy za Waszą obecność i fajną zabawę. Czekamy teraz na Was na zajęciach! 🙂