Już od porannych godzin czwartkowych podekscytowany Miś Teddy Eddie, w związku ze Światowym Dniem Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada, wyruszył na swoje pierwsze spotkania z dziećmi w Kozienickich przedszkolach.  

A tam czekały na niego w każdej sali nie lada niespodzianki: śpiewy, tańce, wierszyki, odśpiewane Happy Birthday! po angielsku , życzenia z okazji urodzin a nawet prezenty w postaci rysunków. Wszystko było dla niego tak wielką niespodzianką, iż zawstydzony Eddie nie był w stanie przeczytać bajki, którą przygotował dla dzieci. Na szczęście z pomocą przyszła mu Pani Aneta, która z chęcią zastąpiła Misia. Na koniec każdy mógł pokolorować portret Teddiego Eddiego, poczęstować się cukierkiem urodzinowym 🙂 oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Rozstać się – nie było łatwo. Nasz Miś już przebiera niecierpliwie łapkami na kolejne spotkania z Wami!

 

Nasza Szkoła Językowa w Kozienicach Oxword Academy dziękuje serdecznie wszystkim placówkom za gościnę:

Publicznemu Przedszkolu nr 1 „POD TOPOLĄ”,

Publicznemu Przedszkolu Nr 2,  

Publicznemu Przedszkolu Nr 4,

Oddziałom Przedszkolnym w PSP nr 3 i w PSP nr 4

a szczególnie Publicznemu Przedszkolu nr 5!