Ambitny uczeń

Uczeń National Geographic Learning wie, że język angielski jest podstawą światowej komunikacji i chce go poznać jak najlepiej.

Pewny siebie rozmówca

Uczeń National Geographic Learning nie ma kompleksów, z każdym człowiekiem znajdzie wspólny temat do rozmowy, również po angielsku.

Obywatel świata XXI wieku

Uczeń nabywa kompetencji XXI wieku razem z rozwijaniem umiejętności językowych.

Wnikliwy obserwator

Autentyczne miejsca i prawdziwi ludzie – National Geographic Learning zaspokaja naturalną ciekawość młodego człowieka.

Przyjazny podróżnik

National Geographic Learning zabiera uczniów w podróż po świecie różnych kultur, ucząc szacunku i dobrych manier.

Świadomy ekolog

National Geographic Learning kształtuje postawę proekologiczną, zgodnie z hasłem dbania o świat, w którym żyjemy.

Kurs z programem National Geographic Learning to 64 godzin zegarowych
( 2 x 60 min ),
który pomaga w nabywaniu kompetencji kulturowych poprzez rozbudzanie ciekawości, empatii i otwartości  u dziecka na świat, poszerzając jego horyzonty, ucząc odpowiedzialności za siebie i innych. Dzięki temu nauka języka obcego nie ogranicza się tylko do opanowywania struktur gramatyczno-leksykalnych, co w kontekście realiów i wyzwań XXI wieku jest już niewystarczające.

Dziecko poznaje autentyczne historie, autentyczne tematy i autentyczne życie, korzystając przy tym z najnowszych technologii jak filmy 360, aplikacje oraz gry wirtualne rzeczywistości VR. Dzięki temu nauka języka obcego nie ogranicza się tylko do opanowywania struktur gramatyczno-leksykalnych, co w obecnych realiach i wyzwaniach XXI wieku jest już niewystarczające.

Tematyka ( przykładowa):

• Moja szkoła – w jaki sposób i gdzie uczą się dzieci w Chinach
  • Skąd pochodzi jedzenie? – w jaki sposób jedzenie trafia do nas z dalekich krajów
  • Jaką wiedzę dają nam odkrycia archeologów?
  • Co dzieje się w Twoim organizmie, gdy jesteś chory

Uczeń po napisaniu Testu poziomującego jest przydzielony do odpowiedniej grupy